Články

Pitný režim psa
Demodex
Rodokmen

Kontakty

Chovní psi

Fitzgerald Ella Dark Element

stafordšírský bulteriér

Ellinka je narozena 10.1.2013. Je to náš první stafordšírský bulteriér a vůbec první pes s průkazem původu. Díky její velikosti a mazlivosti je to trochu náš benjamínek. Je uchovněná a je geneticky čistá na dědičné nemoci L-2-HGA a HC. Ellinka je úžasná mazlivá fenka, nekonflikntí, temperamentní s pravou stafbulí povahou.

Rodokmen

Mazlíčci

Zero

Zero

Zeroušek je americký stafordšírský teriér a narodil se 2.5.2008. Je to krásný žíhaný pes, pohodář, který se nenechá ničím vyvézt z míry. Vše pozoruje s nadhledem. Občas je trochu tvrdohlavý, ale velmi poslušný. Panička si Zera pořídila jako svého prvního vytouženého psa. Zero je kastrovaný.
Angie

Angie

Angienka je kříženec, narodila se v roce 2008 zřejmě v březnu. Jako tříměsíční štěňátko se dostala do útulku k Kralupech nad Vltavou. Angie se volně pohybovala po ulicích, naštěstí se dostala k lidem, kteří jí pomohli a z útulku mohla odejít se svým pánem. Angie je výborný hlídač s velkou dávkou energie.
Psi v číslech

Kolik je na světě psů? Kde jich je nejvíce? Kde jsou nejoblíbenější malá plemena?

A podobné otázky si zodpovíme v tomto článku.

Psi v číslech

Chci vědět více »

Psí výstavy (pojmy)

Pro ty, kterří na výstavě ještě nebyli a nebo nemají v krvi všechny zkratky, pojmy a názvosloví tu máme stručný přehled "výstavního" jazyka.. Psí výstavy

Chci vědět víc »